Rusałka Szczecin zawody dziecięce – Koło PZW Big Fish

Zawody Koła Big Fish Szczecin

Rusałka Szczecin zawody dziecięce – W dniu 18 czerwca 2016 roku Zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego Big Fish w Szczecinie, jak co roku zorganizował otwarte dla wszystkich dzieci zawody wędkarskie na brzegu malowniczego jeziorka Rusałka w Parku Kasprowicza w Szczecinie. Z pośród zapisanych dzielnych zawodników wyłoniono dwie grupy wiekowe: pierwszą do lat dziesięciu oraz drugą, powyżej lat dziesięciu jednak nieprzekraczającą lat czternastu.

Rusałka Szczecin zawody dziecięce – Oprócz doskonałej zabawy oraz wędkarskich atrakcji rywalizujące na Rusałce dzieci za osiągnięte sukcesy oraz uczestnictwo w imprezie otrzymały: medale, dyplomy oraz upominki w postaci sprzętu wędkarskiego i oczywiście wielkie, gorące gratulacje z rąk wszystkich dorosłych.
Wyniki zawodów oraz uczestnicy są widoczne na załączonych do opisu zdjęciach.

Rusałka Szczecin zawody dziecięce - Big Fish

 

Rusałka Szczecin zawody dziecięce - Big Fish

Rusałka Szczecin zawody dziecięce

Przez cały czas trwania zawodów był czynny bufet z napojami i przekąskami, z którego mogli korzystać zawodnicy oraz ich opiekunowie.
Na zakończenie dziecięcej „rusałkowej” imprezy wręczono dzielnym zawodnikom: medale, dyplomy oraz upominki, za, które organizatorzy otrzymali wielkie uznanie w oczach dzieci oraz gromkie brawa.
Organizatorzy na łamach ZPW pragną podziękować wszystkim uczestnikom udanej „rusałkowej” imprezy prostymi wędkarskimi słowami:

” Dziękujemy i do zobaczenia za rok”.

 


Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o