Spinning Jezioro Woświn – filmy z zawodów spinningowych

Spinning Jezioro Woświn

Spinning Jezioro Woświn

FILM – Spinningowe zmagania ze szczupakiem na jeziorze Woświn – Wywiad z Karolem Zacharczykiem.


 

Z kart historii

Spinning Jezioro Woświn

 

W dniu 1 maja na jeziorze Woświn odbyły się V Spinningowe zawody z małych łódek: „Puchar Jeziora Woświn 2013”. Organizatorem imprezy było Ińskie Centrum Rybactwa. Do szczupakowej rywalizacji zgłosiło się 144 wędkarzy. Z powodu nie odbycia tarła w tym roku przez gatunek zębaczy złowiono jedynie 6 sztuk. Największy okaz mierzył ok 88 cm. Wszystkie ryby w dobrej kondycji wróciły do wody.

Spinning Jezioro Woświn

W święto szczupaka 1 maja 2012 roku 135 poławiaczy okazów spotkało się na woświńskiej wodzie. Rywalizacje o tegoroczny Puchar Jeziora Woświn wygrał Kazimierz Jeremko zębaczem 89 cm o wadze 4,5 kg.

Spinning Jezioro Woświn

Wywiad z Karolem Zacharczykiem. W dniu 3 maja br. w malowniczym ośrodku wypoczynkowym Kamili Ciołek w miejscowości Tucze odbyła się coroczna impreza wędkarska „Spinningowy Puchar Jeziora Woświn”. Zawodnicy w pogoni za majowym szczupakiem używali własnych środków pływających.

Spinning Jezioro Woświn

W niedzielę 2 maja w Ośrodku Wypoczynkowym w Trzebawiu zebrali się miłośnicy „pogoni za zębaczem z województwa zachodniopomorskiego. Do startu z własnych łodzi zgłosiło się •63 zawodników i zawodniczek. Głównym sponsorem woświńskiej imprezy był właściciel Ińskiego Centrum Rybactwa Michał Czerepaniak,


Podobne artykuły opublikowane na ZPW


Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o