Zawody Gruntowe Parami 2017 – Big Fish Szczecin – Odra Zachodnia

Zawody Gruntowe Parami 2017 - Big Fish Szczecin

Zawody Gruntowe Parami 2017 – Big Fish Szczecin – W dniu 19 listopada 2017 roku Koło Polskiego Związku Wędkarskiego Big Fish w Szczecinie zorganizowało dla swoich członków Zawody Gruntowe Parami 2017.

Zawody Gruntowe Parami 2017 – Big Fish Szczecin

Tym razem na miejsce dubletowej rywalizacji wybrano łowisko Odra Zachodnia, nieopodal ulicy Zbożowej przy nabrzeżu celnym w Szczecinie. Do niedzielnej rywalizacji zgłosiło się trzydziestu ośmiu członków koła – czyli dziewiętnaście gruntowych ekip.
Listopadowa szczecińska aura nie rozpieszczała startujących. Można się pokusić o stwierdzenie, że zakrawała o warunki „wędkarstwa ekstremalnego”, częstując uczestników zawodów silnym wiatrem połączonym z deszczem.

Zawody Gruntowe Parami 2017 – Big Fish Szczecin

Cytując stare wędkarskie powiedzenie „Wędkarska pogoda jest zawsze”, gruntowi zawodnicy z Big Fish-a przy tak ekstremalnych warunkach pogodowych przystąpili do czterogodzinnego wyciągania gruntówką punktów z Odry. Szczecińskie ryby doskonale współpracowały z zawodnikami. Na gruntówkach raz po raz ukazywały się dorodne płocie, krąpie a jako przyłowy rozpióry i leszcze.
Po czterogodzinnej rywalizacji sędziowie zważyli punktowy dorobek gruntowych par. Okazało się, że dorobek punktowy był zadowalający – pierwsze pary łowiły grubo powyżej dwadzieścia tysięcy punktów.

Zawody Gruntowe Parami 2017 – Big Fish Szczecin

Zawody Gruntowe Parami 2017 - Big Fish Szczecin

Niedzielną gruntową rywalizację Koła PZW Big Fish Szczecin wygrały pary:

 

Pierwsze miejsce wynikiem 32 000 punktów zajęli:

Stanisław Bęś i Piotr Strzępka

Drugie miejsce wynikiem 27 880 punktów z Odry wyłowili:

Grzegorz Stróżewski i Marcin Nowiński

Trzecie miejsce wynikiem 20 850 punktów gruntówkami wyłowili:

Piotr i Wojciech Dettlaff

 

Zawody Gruntowe Parami 2017 – Big Fish Szczecin

Bigfishowskie Gruntowe Zawody Parami 2017 zakończono uroczystym podsumowaniem przy gorącym żurku z wkładką oraz licznymi dyplomami i nagrodami w postaci bonów towarowych do realizacji w patronackich sklepach wędkarskich.


Big Fish SzczecinDziękujemy za uczestnictwo oraz gratulujemy zwycięzcom:

Zarząd Koła PZW
Big Fish w Szczecinie

 


1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Mateusz Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mateusz
Gość
Mateusz

Na wstępie wszystkim witam 🙂 A teraz mam kilka pytań, przepraszam że w tym miejscu ale nie znalazłem forum/działu gdzie mógłbym zadać te pytania. Pochodzę z Kostrzyna nad Odrą a od kilku lat mieszkam w Szczecinie, w tym roku postanowiłem przerzucić się już na ten okręg. W związku z tym
– jakie koło wybrać, chodzi o wysoki poziom spławika (od kilku lat łowie wyczynowo) chciałbym poznać przez to jak najwięcej łowisk w Szczecinie, ewentualnie pojeździć z kimś z koła na wspólne treningi
– czy możecie polecić łowiska w okolicach ZS pod metodę spławikową, miejsca które najczęściej wykorzystywane są na zawody/treningi.