CARPATHIA FISHING – 2020 – Targi Wędkarskie Jesionka G2A Arena

CARPATHIA FISHING - 2020 - Targi Wędkarskie Jesionka G2A Arena

CARPATHIA FISHING – 2020 – Targi Wędkarskie Jesionka G2A Arena – Jakie są trendy w branży wędkarskiej w 2020 roku? Targi Wędkarskie CARPATHIA FISHING już 8 i 9 lutego w G2A Arena!

 

CARPATHIA FISHING – 2020 – Targi Wędkarskie Jesionka G2A Arena

 

CARPATHIA FISHING - 2020 - Targi Wędkarskie Jesionka G2A Arena

 

W dniach 8 i 9 lutego br. w godzinach 10:00 – 17:00 w G2A Arena w Jasionce pod Rzeszowem odbędzie się druga edycja Targów Wędkarskich CARPATHIA FISHING! Prezentacja trendów na sezon 2020, wywiady z doświadczonymi wędkarzami, symulator holu ryb, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami to wszystko będzie miało miejsce już 8 i 9 lutego br. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego podczas Targów Wędkarskich CARPATHIA FISHING. Pierwsza edycja wydarzenia wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród wędkarzy z południowo-wschodniej Polski. My jako organizatorzy dołożyliśmy wszelkich starań, by stworzyć ciekawą i urozmaiconą ekspozycję wystawienniczą. Wszystko to wpłynęło na ogromny sukces pierwszych na Podkarpaciu targów wędkarskich. A sukces ten potwierdza duża frekwencja wśród odwiedzających, którą odnotowaliśmy na poziomie prawie 9. tysięcy odwiedzających – komentuje Izabela Lampart, Dyrektor Działu Organizacji Targów. 8 i 9 lutego G2A Arena stanie się prawdziwym rajem dla wędkarzy, pasjonatów przyrody i osób zainteresowanych aktywnością outdoorową. Swój udział w wydarzeniu potwierdzili zarówno polscy, jak i słowaccy oraz czescy producenci i dystrybutorzy znanych marek. Wśród wystawców znajdą się m.in.: Pan Ryba, Lucio Łowca z ekipą, Maver, Sensas, Trotka, Carp Servis Vaclavik, Feeder Bait i inni,. Zaprezentują oni szeroki zakres sprzętów i akcesoriów wędkarskich takich, jak: wędki, kołowrotki, żyłki, plecionki, przynęty, spławiki, podbieraki, przypony spinningowe, pontony. Dzięki temu wędkarze różnych metod będą mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami sprzętowymi i akcesoriami, które dopiero pojawią się w sklepach wędkarskich. Ponadto w ramach targów będą odbywać się liczne konkursy, w których do wygrania będą a trakcyjne nagrody.

 

CARPATHIA FISHING – 2020 – Targi Wędkarskie Jesionka G2A Arena

 

Agenda wydarzenia  pokaz robienia woblerów,  konferencja na temat metod wędkarskich,  konkurs „rzut wędką do celu”,  symulatory holu ryb,  prezentacje sprzętu wędkarskiego,  wywiady z doświadczonymi wędkarzami,  strefa chillu.

CARPATHIA FISHING – 2020 – Targi Wędkarskie Jesionka G2A Arena

 

Ważne informacje:

Termin: 8 – 9 lutego 2020 r. godz. 10:00 – 17:00

Bilety wstępu:

 normalny: 12 zł

 ulgowy: 7 zł

Bilety do nabycia na miejscu oraz online:

https://evenea.pl/event/carpathiafishing2/

 

CARPATHIA FISHING – 2020 – Targi Wędkarskie Jesionka G2A Arena

Z wyrazami szacunku:

Karolina Szpunar Specjalista ds. Marketingu i PR

tel. +48 792 799 121

e-mail: karolina.szpunar@cwkoperator.pl

Udostępnij artykuł ZPW:
  •  

ZPW - Zachodniopomorski Portal Wędkarski

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments