Zawody podlodowe Big Fish

Zawody podlodowe Big Fish

Zawody podlodowe Big Fish – W niedzielę 12 lutego 2017 roku Koło Polskiego Związku Wędkarskiego Big Fish zorganizowało zawody w dyscyplinie podlodowej na jeziorze Głębokim w Szczecinie. W zawodach uczestniczyli członkowie koła.

Zawody podlodowe Big Fish

W dzień startu o godzinie 8.00 zorganizowano zbiórkę uczestników przy jeziorze Głębokim. Zawody tradycyjnie rozpoczęto od gorącej kawy i herbaty, następnie odbyła się krótka odprawa z naciskiem na zasady bezpieczeństwa, po której rozpoczęto pierwsze odwierty. Od godziny 9.00 odbyło się oficjalne łowienie.

Zawody podlodowe Big Fish

Zimowe rybki bardzo dobrze współpracowały z wędkarzami. Z lodowej dziupli raz po raz wyciągano: płotki, krąpie oraz drapieżne okonie. Jako okaz „Big Fish”, czyli największy zawodów trafił się zabłąkany leszcz około 1000 punktów, którego z Głębokiego wyłowił kolega Grzegorz Stróżewski. Jak na wędkarsko – zimowe warunki rywalizacji wyniki były zadowalające, niejeden zawodnik letniej rywalizacji mógłby ich pozazdrościć.

Zawody podlodowe Big Fish – Wyniki:

Pierwsze miejsce wynikiem 2760 punktów zajął: Grzegorz Stróżewski

Miejsce drugie z Głębokiego wyłowił Stanisław Bęś wynikiem: 2740 punktów.

Trzecie miejsce zajął: Marcin Nowiński wynikiem 1930 punktów.

Zawody podlodowe Big Fish

Zawody podlodowe Big Fish

Po zakończonej rywalizacji, podziękowaniach i gratulacjach ze strony organizatorów i oczywiście Zarządu Koła wszyscy uczestnicy lodowej imprezy zasiedli przy wędkarskim ognisku, przy którym pieczono kiełbaski i długo dyskutowano przy gorącej kawie i herbacie nad skutecznością i zastosowaniem różnych zimowych metod łowienia.

Na zakończenie, podsumowując udaną, bigfishowską imprezę należy przyznać, że dla prawdziwego wędkarza sezon trwa cały rok a on z zimowej aury potrafi wydobyć sens wędkarskiej pasji.

Zawody podlodowe Big Fish


Zdjęcia Krzysztof Murawski

Udostępnij artykuł ZPW:

ZPW - Zachodniopomorski Portal Wędkarski

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments