Koło PZW 71 Łączność Szczecin – Nocne zawody sumowe

Koło PZW Łączność Szczecin

Koło PZW 71 Łączność Szczecin w dniach 13-14 sierpnia organizuje dla swoich członków Koła, a także dla zaproszonych gości Gruntowe Nocne Zawody Sumowe. Miejsce zawodów rzeka Odra „Cegielnika”.

Zawody będą zorganizowane na żywej rybie.

Start zawodów w sobotę o godz. 18:00 a zakończenie ok. 8:00 w niedzielę. Zapisy w Sklepie „U Bogdana” do 10 sierpnia.Koło PZW 71 Łączność Szczecin - Nocne zawody sumowe

Koło PZW 71 Łączność Szczecin

Wpisowe 20 zł lub przelewem na konto

BOŚ BANK: 27 1540 1085 3048 5380 5427 0001

(w opisie przelewu) podać Imię i
Nazwisko).

Po zawodach grill.


 
Pozdrawiam: Paweł Brzozowski.

 


Czytaj więcej wiadomości – Koło PZW 71 Łączność Szczecin – Kliknij w linki poniżej!

 

Koło 71 Łączność Szczecin – surfcasting na bałtyckiej plaży

Koło 71 Łączność Szczecin – Na plaży w Niechorzu 18 czerwca odbyły się pierwsze w historii Koła Zawody Surfcastingowe. Do zawodów przystąpiło 16 zawodników. Troszkę pogoda, spłatała nam figla, nie było wiatru, a morze było rozfalowane i mocno płynące zielsko utrudniało wędkowanie. Zawodnicy złowili kilka storni i kilka gładzic, oraz jednego leszcza, który według przepisów SUM nie był wymiarowy mierzył 33cm, a wymiar na wodach morskich to 40cm.

Bałtyk – PZW Łączność – I Tura Morskich Mistrzostw

Bałtyk – PZW Łączność – No i się udało – Neptun wypuścił nas w morze. Bałtyk tym razem okazał się łaskawy dla naszych zawodników startujących w: „I Turze Mistrzostw Koła w Połowach Dorsza z Kutra 2016”. W zawodach wzięło udział 16 uczestników z Koła PZW Łączność Szczecin.


Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o