PLWS 2018 Lubuskie – Zawody Wędkarskie – Zaproszenie

PLWS 2018 Lubuskie

PLWS 2018 Lubuskie  – Zapraszam wszystkich zawodników z zachodniopomorskiego do startów w eliminacjach do PLWS . Jako ,że zapisy do PLWS w lubuskim kończą się 20.04.2018 ,a lubuskie przyjmuje wszystkie drużyny dwuosobowe z polski.

PLWS 2018 Lubuskie

PLWS 2018 Lubuskie

Regulamin Zawodów dla woj. Lubuskiego na 2018 rok.

1. Prawo startu mają tylko drużyny dwu osobowe .Jest możliwość zmiany jednego zawodnika w drużynie w przypadkach losowych na dowolnie wyznaczoną osobę, która w danym roku nie brała udziału w zawodach PLWS w innej drużynie.Warunek -jeden z dwóch zgłoszonych zawodników na pierwszych zawodach musi brać udział w zawodach w danym dniu.

2. Łowimy w dwóch sektorach, łowiąc dowolną techniką spławikową.Zawody jeden dzień jedna tura.

3. Punktacja .Za pierwsze miejsce 1pkt.sektorowy,drugie 2pkt sektorowe itd….Suma miejsc sektorowych dwóch zawodników decyduje o zajmowanym miejscu w danym dniu oraz w tabeli ogólnej(końcowej),przy tej samej ilości punktów decyduje waga ryb.Za niezłowienie ryby w zawodach +1pkt

4. Prawo startu w lidze ma dwadzieścia jeden drużyn -drużyny startujące w 2017 mają prawo pierwszeństwa startu pod warunkiem zgłoszenia się do końca marca 2018r.nowe drużyny przyjmowane będą do 20.04. 2018r.liczy się kolejność zgłoszeń i opłat.Po tym terminie nie będzie możliwości przyjmowania drużyn.

PLWS 2018 Lubuskie

4 a. Przyjmujemy drużyny z innych województw.

5. Jeśli zgłosi się większa ilość drużyn jak dwadzieścia jeden z pozostałych(22,23…..przypominam kolejność zgłoszeń) zostanie stworzona druga liga ,która będzie rywalizować o awans na 2019 r.

6. W przypadku systemu dwu ligowego do drugiej ligi spada pięć ostatnich drużyn i automatycznie pięć najlepszych drużyn z drugiej awansuje.

7. Brak drugiego zawodnika z drużyny ,lub drużyny na danych zawodach automatycznie dyskwalifikuje drużynę w tym dniu.Za dyskwalifikację drużyna otrzymuje maksymalną ilość punktów sektorowych przyjętą na pierwszych zawodach plus dwa.

8. Startowe 65 pkt .od osoby tj.130 od drużyny za turę .Startowe z góry za trzy tury tj.400 pkt .Startowe do uzgodnienia .Całość przeznaczona na wygrane i posiłki w zawodach minus 150 pkt.z każdych zawodów dla sędziów na łowisku.

9. Wszelkie kwestie dotyczące wymiarów ochronnych oraz pozostałych regulaminów zawodów regulują przepisy PZW lub innych właścicieli lub dzierżawców na których odbywać się będą zawody PLWS.

PLWS 2018 Lubuskie

10. Ryba zacięta przed końcowym strzałem zawodów ma prawo być wyholowana po czasie i zaliczona do wyniku zawodnika .
W takim przypadku zawodnik holujący ma obowiązek równo ze strzałem kończącym okrzykiem poinformować sędziego lub kolegów z sąsiednich stanowisk o zaistniałym fakcie

11. Ryby złowione w czasie zawodów PLWS po zważeniu wracają w całości z powrotem do wody.Każde złamanie tego punktu regulaminu będzie karane dyskwalifikacja drużyny w danym dniu.

Regulamin zawodów również do przeczytania na stronie www.wedkarskirelaks.pl w zakładce zawody spławikowe.

PLWS 2018 Lubuskie

 

Proszę o decyzję oraz potwierdzenie startów na 2018 r.

Jak widać na dzień dzisiejszy wiosna o nas zapomniała i drużyny zapomniały o startach w PLWS.
Niestety jeśli frekwencja będzie poniżej dwunastu drużyn PLWS w lubuskim w 2018 nie odbędzie się.

PLWS 2018 Lubuskie

PLWS 2018 Lubuskie

Na dzień dzisiejszy mam zapewnienia z Zachodniopomorskiego o starcie drużyny która zaoferowała swój start oraz zorganizowanie jednej tury na ich terenie Ognica.

Propozycje tur i łowisk na 2018 rok

27.05. Świerkocin
19.08 . Ognica Szczecin
09.09. Opaska Kostrzyn

PLWS 2018 Lubuskie

Chętnych zapraszam do zapisów telefonicznych lub na forum!

 

Pozdrawiam Jacek Denkiewicz 

telefon: 501 508 125
e-mail: den6@wp.p


Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o