Ankieta – Obszar Bałtyckiej Turystyki Wędkarskiej

Ankieta - Obszar Bałtyckiej Turystyki Wędkarskiej

Ankieta – Obszar Bałtyckiej Turystyki Wędkarskiej  – Szanowni Państwo, Stowarzyszenie Federacja Zielonych GAJA realizuje obecnie działania w ramach międzynarodowego projektu CATCH (Coastal Angling Tourism – a Chance for developement for South Baltic region). Partnerami projektu są ośrodki naukowe, podmioty wędkarskie, organizacje turystyczne i pozarządowe z Niemiec, Polski, Danii oraz Litwy. Celem projektu CATCH jest promocja wędkarstwa rekreacyjnego poprzez lepsze informowanie wędkarzy nt. możliwości zrównoważonych połowów w danym regionie, otaczającego ich środowiska, ekologii, infrastruktury turystycznej i wędkarskiej.

Ankieta – Obszar Bałtyckiej Turystyki Wędkarskiej 

Jednocześnie projekt ma na celu wzrost świadomości ekologicznej wędkarzy oraz osób prowadzących lokalną działalność turystyczną, skierowaną dla wędkarzy przybywający nad morze zarówno z okolicy jak i z głębi kraju (hotele, pensjonaty, agroturystyka, wycieczki, wyprawy wędkarskie), a także osób związanych z branżą wędkarską (wynajem łodzi, sprzedaż produktów i akcesoriów wędkarskich).

Ankieta – Obszar Bałtyckiej Turystyki Wędkarskiej 

W związku z powyższym, serdecznie zapraszamy wszystkich wędkarzy do wypełnienia internetowej ankiety on-line, związanej z wyjazdami wędkarskimi w rejony morskie i przybrzeżne – w Polsce i za granicą. Udział w ankiecie przyczyni się do pełniejszego zrozumienia potrzeb i oczekiwań w obszarze wędkarstwa turystycznego. Ankieta trwa ok. 12 minut i jest anonimowa. Można ją przerwać i dokończyć w dogodnym momencie. Niniejsze badanie realizowane jest jednocześnie w Polsce, Niemczech, Danii i na Litwie.

Ankieta – Obszar Bałtyckiej Turystyki Wędkarskiej 


Ankieta - Obszar Bałtyckiej Turystyki Wędkarskiej

Ankieta – Obszar Bałtyckiej Turystyki Wędkarskiej 

Twój udział w poniższej ankiecie będzie niezwykle cenny i przyczyni się do pełniejszego zrozumienia potrzeb i oczekiwań w zakresie wędkarstwa turystycznego, zarówno Twoich jak i pozostałych osób uprawiających wędkarstwo.Pragniemy zapewnić, że wszelkie informacje uzyskane za pomocą niniejszej ankiety pozostaną poufne i będą wykorzystywane wyłącznie w ramach projektu CATCH. Wypełnienie ankiety zajmuje ok. 15 minut.

Ankieta – Obszar Bałtyckiej Turystyki Wędkarskiej 

Prosimy pamiętać, że jesteśmy zainteresowani przede wszystkim wędkarstwem przybrzeżnym oraz morskim. Udział w ankiecie jest zatem możliwy tylko wtedy, jeśli brałeś(aś) udział w co najmniej jednym z następujących rodzajów wyjazdów rekreacyjnych, a ich głównym celem było wędkowanie w rejonach morskich lub przybrzeżnych:

W celu wypełnienia ankiety kliknij w poniższy link.

ANKIETA – K L I K N I J!


Główni partnerzy projektu:

Unia Ochrony Wybrzeża – EUCC / Niemcy Centrum Kultury i Turystki „Agila” / Litwa Uniwersytet w Kłajpedzie / Litwa Gmina Vordingborg / Dania Federacja Zielonych GAJA / Polska

Udostępnij artykuł ZPW:
  •  

ZPW - Zachodniopomorski Portal Wędkarski

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments