Koło PZW Big Fish Gruntowe Parami – Zawody Wędkarskie

Koło PZW Big Fish Gruntowe Parami

Koło PZW Big Fish Gruntowe Parami – Dzień 13 listopada przywitał nas przymrozkiem, trawniki na łowisku były siwe od szronu, ale zza horyzontu zaczynało wyglądać słońce, co dawało nadzieję na ciepły dzień. W takich warunkach koło „BIG-FISH” rozgrywało zawody gruntowe parami.

Koło PZW Big Fish Gruntowe Parami

O godzinie 8.00 odbyła się zbiórka startujących oraz krótka odprawa, następnie losowanie Po losowaniu zawodnicy udali się na swoje stanowiska gdzie rozpoczęli przygotowanie sprzętu oraz wędzisk do rozpoczęcia rywalizacji. Po sygnale dźwiękowym zwiastującym rozpoczęcie rywalizacji w ruch poszły feedery, pickery i inne wędki do łowienia metodą gruntową przeważnie zakończone koszyczkami zanętowymi.

Koło PZW Big Fish Gruntowe Parami

 Praktycznie w piątej minucie łowienia u większości zawodników na zestawach pojawiły się pierwsze ryby: płotki, krąpie oraz wysoko punktujące leszcze.  Ryby doskonale współpracowały z zawodnikami aż do ostatniego sygnału zawodów, który uczestnicy usłyszeli po czterech godzinach łowienia.

Na zakończenie gruntowej rywalizacji odbyło sie ważenie ryb oraz liczenie zdobytych przez uczestników imprezy punktów. Na ocieplenie atmosfery wszystkim uczestnikom zaserwowano gorącą zupę gulaszową.

Koło PZW Big Fish Gruntowe Parami 
            Gruntowe Zawody Parami wygrała para:

Zdzisław Rogiński i Żabicki Marian, która razem złowiła ponad 19 kilogramów ryb drugie miejsce zajęła para: Stróżewski Grzegorz i Nowiński Marcin 15 kilogramów ryb.

Trzecie miejsce zajęła para: Murawski Krzysztof i Jędrzejewski Adam łowiąc 9 kilogramów ryb.

Wszyscy startujący otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Przed oficjalnym zakończeniem listopadowej imprezy gruntowej Koła PZW Big Fish Szczecin Organizator zaprosił wszystkich uczestników na kolejne zawody z cyklu: „Gruntowe Parami”, które mają się odbyć 4 grudnie bieżącego roku.


Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o