Zawody podlodowe Big Fish

Zawody podlodowe Big Fish

Zawody podlodowe Big Fish – W niedzielę 12 lutego 2017 roku Koło Polskiego Związku Wędkarskiego Big Fish zorganizowało zawody w dyscyplinie podlodowej na jeziorze Głębokim w Szczecinie. W zawodach uczestniczyli członkowie koła.

Zawody podlodowe Big Fish

W dzień startu o godzinie 8.00 zorganizowano zbiórkę uczestników przy jeziorze Głębokim. Zawody tradycyjnie rozpoczęto od gorącej kawy i herbaty, następnie odbyła się krótka odprawa z naciskiem na zasady bezpieczeństwa, po której rozpoczęto pierwsze odwierty. Od godziny 9.00 odbyło się oficjalne łowienie.

Zawody podlodowe Big Fish

Zimowe rybki bardzo dobrze współpracowały z wędkarzami. Z lodowej dziupli raz po raz wyciągano: płotki, krąpie oraz drapieżne okonie. Jako okaz „Big Fish”, czyli największy zawodów trafił się zabłąkany leszcz około 1000 punktów, którego z Głębokiego wyłowił kolega Grzegorz Stróżewski. Jak na wędkarsko – zimowe warunki rywalizacji wyniki były zadowalające, niejeden zawodnik letniej rywalizacji mógłby ich pozazdrościć.

Zawody podlodowe Big Fish – Wyniki:

Pierwsze miejsce wynikiem 2760 punktów zajął: Grzegorz Stróżewski

Miejsce drugie z Głębokiego wyłowił Stanisław Bęś wynikiem: 2740 punktów.

Trzecie miejsce zajął: Marcin Nowiński wynikiem 1930 punktów.

Zawody podlodowe Big Fish

Zawody podlodowe Big Fish

Po zakończonej rywalizacji, podziękowaniach i gratulacjach ze strony organizatorów i oczywiście Zarządu Koła wszyscy uczestnicy lodowej imprezy zasiedli przy wędkarskim ognisku, przy którym pieczono kiełbaski i długo dyskutowano przy gorącej kawie i herbacie nad skutecznością i zastosowaniem różnych zimowych metod łowienia.

Na zakończenie, podsumowując udaną, bigfishowską imprezę należy przyznać, że dla prawdziwego wędkarza sezon trwa cały rok a on z zimowej aury potrafi wydobyć sens wędkarskiej pasji.

Zawody podlodowe Big Fish


Zdjęcia Krzysztof Murawski


Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o