Zawody sportowe w 2021 roku – na jakich zasadach?

Zasady wędkowania w Polsce -PZW

Zawody sportowe w 2021 roku – na jakich zasadach? Główny Kapitanat Sportowy Polskiego Związku Wędkarskiego poinformował swoich członków o tym, że w dniu 01 marca 2021 przesłano do  Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy, Pana Premiera Mateusza Morawieckiego  i  Pana Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego pisma z wnioskiem oraz prośbą  dotyczącą możliwości rozgrywania zawodów wędkarskich. Przedstawiono w nich również charakterystykę  organizacji i przebiegu zawodów, w trakcie których obligatoryjnie zachowany jest dystans społeczny i  odbywają się one na terenach otwartych bez  konieczności  wszelkiego rodzaju form zgromadzeń, itp.

Zawody sportowe w 2021 roku – na jakich zasadach?

W dniu 04 marca 2021 wpłynęło do Zarządu Głównego Polskiego Związku Wędkarskiego pismo z Ministerstwa Zdrowia informujące o rozpoczęciu  rozpatrywania i analizy naszego wniosku. W przypadku przesłania odpowiedzi z podjętymi decyzjami, Główny Kapitanat Sportowy PZW niezwłocznie poinformuje wszystkich zainteresowanych.

Zawody wędkarskie 2021

Mamy nadzieję, że przedstawiona  informacja zakończy wszelkie spekulacje w powyższej kwestii, jak również przybliży jakie działania w tym zakresie podejmuje GKS.

Zawody sportowe w 2021 roku – na jakich zasadach?

Pisma i odpowiedź w załączniku poniżej:

Kliknij w tekst poniżej żeby przeczytać dokumenty PZW oraz MZŁowiskoOdpowiedź Ministerstwa Zdrowia wraz z pismami PZW

Udostępnij artykuł ZPW:

ZPW - Zachodniopomorski Portal Wędkarski

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments