Spinning Jezioro Woświn – filmy z zawodów spinningowych

Spinning Jezioro Woświn

Spinning Jezioro Woświn

FILM – Spinningowe zmagania ze szczupakiem na jeziorze Woświn – Wywiad z Karolem Zacharczykiem.


 

Z kart historii

Spinning Jezioro Woświn

 

W dniu 1 maja na jeziorze Woświn odbyły się V Spinningowe zawody z małych łódek: „Puchar Jeziora Woświn 2013”. Organizatorem imprezy było Ińskie Centrum Rybactwa. Do szczupakowej rywalizacji zgłosiło się 144 wędkarzy. Z powodu nie odbycia tarła w tym roku przez gatunek zębaczy złowiono jedynie 6 sztuk. Największy okaz mierzył ok 88 cm. Wszystkie ryby w dobrej kondycji wróciły do wody.

Spinning Jezioro Woświn

W święto szczupaka 1 maja 2012 roku 135 poławiaczy okazów spotkało się na woświńskiej wodzie. Rywalizacje o tegoroczny Puchar Jeziora Woświn wygrał Kazimierz Jeremko zębaczem 89 cm o wadze 4,5 kg.

Spinning Jezioro Woświn

Wywiad z Karolem Zacharczykiem. W dniu 3 maja br. w malowniczym ośrodku wypoczynkowym Kamili Ciołek w miejscowości Tucze odbyła się coroczna impreza wędkarska „Spinningowy Puchar Jeziora Woświn”. Zawodnicy w pogoni za majowym szczupakiem używali własnych środków pływających.

Spinning Jezioro Woświn

W niedzielę 2 maja w Ośrodku Wypoczynkowym w Trzebawiu zebrali się miłośnicy „pogoni za zębaczem z województwa zachodniopomorskiego. Do startu z własnych łodzi zgłosiło się •63 zawodników i zawodniczek. Głównym sponsorem woświńskiej imprezy był właściciel Ińskiego Centrum Rybactwa Michał Czerepaniak,Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o