Puchar Jeziora Woświn 2019

szczupak

Puchar Jeziora Woświn 2019 – W dniu 1 maja bieżącego roku na jeziorze Woświn w miejscowości Tucze odbędą się XI Spinningowe zawody z małych łódek, pod nazwą: „Puchar Jeziora Woświn 2019”. Zawody na żywej rybie!

Puchar Jeziora Woświn 2019

Organizatorem imprezy jak co roku jest Ińskie Centrum Rybactwa. Imprezę poprowadzi niezawodny Andrzej Laszuk. Należy przypomnieć, że zawody są całkowicie darmowe.

Za szczupaka pow 10 kilogramów organizator ufundował nagrodę w wysokości 1000 zł., powyżej 15 kilogramów 2500 zł. oraz nagrodę specjalną za największą rybę.

Puchar Jeziora Woświn 2019

Na zawodach spotykamy się w miejscowości Tucze 01.05.2019 r.

W godzinach 07.00-08.00 odbędą się zapisy

W godzinach 08.30-14.00 zawody

Po godzinie 14 odbędzie się uroczyste podsumowanie z obfitym poczęstunkiem oraz wręczenie nagród.

Puchar Jeziora Woświn 2019

Puchar jeziora Woświn 2019

Puchar Jeziora Woświn 2019

W imieniu organizatora serdecznie zapraszamy wszystkich poszukiwaczy „Zębaczy”na spinningową Woświńską imprezę.

 


 

 


Z kart historii

FILM – Spinningowe zmagania ze szczupakiem na jeziorze Woświn – Wywiad z Karolem Zacharczykiem.
W dniu 1 maja na jeziorze Woświn odbyły się V Spinningowe zawody z małych łódek: „Puchar Jeziora Woświn 2013”. Organizatorem imprezy było Ińskie Centrum Rybactwa. Do szczupakowej rywalizacji zgłosiło się 144 wędkarzy. Z powodu nie odbycia tarła w tym roku przez gatunek zębaczy złowiono jedynie 6 sztuk. Największy okaz mierzył ok 88 cm. Wszystkie ryby w dobrej kondycji wróciły do wody.

W święto szczupaka 1 maja 2012 roku 135 poławiaczy okazów spotkało się na woświńskiej wodzie. Rywalizacje o tegoroczny Puchar Jeziora Woświn wygrał Kazimierz Jeremko zębaczem 89 cm o wadze 4,5 kg.

Wywiad z Karolem Zacharczykiem. W dniu 3 maja br. w malowniczym ośrodku wypoczynkowym Kamili Ciołek w miejscowości Tucze odbyła się coroczna impreza wędkarska „Spinningowy Puchar Jeziora Woświn”. Zawodnicy w pogoni za majowym szczupakiem używali własnych środków pływających.

W niedzielę 2 maja w Ośrodku Wypoczynkowym w Trzebawiu zebrali się miłośnicy „pogoni za zębaczem z województwa zachodniopomorskiego. Do startu z własnych łodzi zgłosiło się •63 zawodników i zawodniczek. Głównym sponsorem woświńskiej imprezy był właściciel Ińskiego Centrum Rybactwa Michał Czerepaniak,

 

 

 

 

 

Udostępnij artykuł ZPW:

ZPW - Zachodniopomorski Portal Wędkarski

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments