Targi Wędkarskie i Rekreacji Wodnej – Expo Arena Szczecin

Targi Wędkarskie i Rekreacji Wodnej - Expo Arena Szczecin

Targi Wędkarskie i Rekreacji Wodnej – Expo Arena Szczecin – Targi Rekreacji Wodnej to miejsce spotkań sympatyków i entuzjastów różnego typu rekreacji związanej z wodą. Umożliwiamy nawiązywanie relacji zarówno osobistych jak i biznesowych w jednymi miejscu i czasie w Szczecinie. Mamy nadzieję że będą uczestniczyć w Targach najwięksi producenci i dystrybutorzy sprzętu wodnego – od jachtów żaglowych i motorowych po mniejsze łodzie, pontony, kajaki oraz wszystkie inne sprzęty pływające. Nie zabraknie także osprzętu, niezbędnego do wyposażenia lub naprawy swojego jachtu.

Targi Wędkarskie i Rekreacji Wodnej – Expo Arena Szczecin

 

Szczecin - Arena - NEMO SZCZECIN

2 – 3 kwietnia 2016

 

Zakres tematyczny:

 • żeglarstwo
 • kajakarstwo
 • nurkowanie
 • kitesurfing, windsurfing
 • odzież i sprzęt sportowy
 • akcesoria żeglarskie i motorowodne
 • skutery, pontony
 • czartery i mariny
 • sprzęt turystyczny

Targi Wędkarskie i Rekreacji Wodnej – Expo Arena Szczecin – Targi Wędkarskie to idea mająca za zadanie skupić środowiska wędkarskie z woj. zachodniopomorskiego. Zapraszamy wszystkich entuzjastów wędkowania od początkujących do profesjonalistów. Będzie można zapoznać się z ofertą sprzętu dla wędkarzy, nawiązać nowe znajomości oraz posłuchać ciekawych wykładów.
Dla szukających miejsc o aktywnym sposobie spędzania czasu nad wodą też znajdą się ciekawe informacje.

Zakres tematyczny:

 • wędki, kołowrotki
 • akcesoria wędkarskie
 • elektronika wędkarska
 • odzież dla wędkarzy
 • rękodzieło wędkarskie
 • turystyka wędkarska
 • łowiska specjalne
 • i inne

kontakt

Biuro Obsługi Wystawców
AZOTY ARENA
ul. Wł. Szafera 3/5/7, Szczecin
kom. 500 009 871

Targi Wędkarskie i Rekreacji Wodnej – Expo Arena Szczecin


Targi Wędkarskie i Rekreacji Wodnej – Expo Arena Szczecin

Targi są odpowiedzią na zapotrzebowanie wynikające z dynamiki rozwoju regionu
w branży turystycznej, rekreacji wodnej i wędkarstwa. Będzie to wielki święto wszystkich związanych z wodami w naszym regionie.

Województwo zachodniopomorskie to olbrzymi potencjał turystyczny!
Potencjał ten polega m.in. na zróżnicowaniu i dużej rozległości obszarów nadwodnych. Stwarza to wyzwania i możliwości w zakresie rozwoju turystyki wodnej oraz jej wykorzystania na rzecz wszechstronnego rozwoju społecznego i gospodarczego. Znajduje to wyraz
w prowadzonych przez samorząd województwa i poszczególne gminy przedsięwzięciach na rzecz podniesienia jakości infrastruktury turystycznej (w szczególności portów i przystani jachtowych), kreowania nowych produktów oraz zwiększenia dostępności informacji o nich.
Województwo zachodniopomorskie posiada doskonałe warunki do uprawiania turystyki wodnej. Jego specyfikę stanowi unikalne połączenie szerokiego dostępu do wybrzeża morskiego, duży obszar morskich wód wewnętrznych i ich połączenie z obszarem ujścia Odry, a także skupisko terenów pojeziernych. Takie nagromadzenie walorów krajobrazowych i turystycznych w oparciu o zasoby wodne przy ich wewnętrznym zróżnicowaniu stanowi ewenement w skali kraju i Europy. Dodatkowym atutem są połączenia wodne z niemieckim sąsiadem, które dają wielkie możliwości szerszego otwarcia się na ten kierunek.
Przy tak dynamicznym rozwoju i powstawaniu nowych podmiotów branży turystycznej
w naszym regionie, naturalną potrzebą i podstawowym narzędziem konsolidującym są targi branżowe, które w jednym miejscu pozwolą na spotkania i wzajemne kontakty wszystkich stron. Pozwolą one na skoncentrowanie, pokazanie i wykorzystanie olbrzymiego potencjału województwa poprzez ściągnięcie nowych inwestorów, producentów, jak i samych turystów. Promocja targów pozwoli na lepsze poznanie naszego regionu wśród potencjalnych turystów,
a samo wydarzenie będzie dużą atrakcją na skalę krajową i Europejską.
Nasz region posiada duży potencjał ludzki skoncentrowany w organizacjach
i stowarzyszeniach, aktywnie uczestniczący w rekreacji wodnej np. 23 tysiące zarejestrowanych w PZW wędkarzy (15 tyś na terenie byłego woj. szczecińskiego i 8 tyś – koszalińskiego).

Targi ,,Water Arena” wpisują się w Strategie Promocji turystyki wodnej w województwie zachodniopomorskim na lata 2013-2020.


Targi Wędkarskie i Rekreacji Wodnej

 


Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o