Zaproszenie na zawody – I WOJNA KARPIOWA INVADERA

Karpiowe Zawody

Grupa INVADER ogłasza mobilizacje wszystkich najlepszych karpiarzy w Polsce na I WOJNĘ KARPIOWĄ INVADERA, której główna bitwa odbędzie się nieopodal Nekielki na Łowisku Expert Karp. Planowany termin potyczki tradycyjną metodą rzutową to 25-29.05.15. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tym wydarzeniu, gdyż pula łupów przekroczy 20 tys. złotych w różnych towarach, a dla najlepszej drużyny gwarantowany jest udział w największej bitwie 2016 roku WORLD CARP MASTER nad jeziorem „Lac du Der” we Francji.

Zabierzcie ze sobą sprzęt, który zapewni Wam walkę do samego końca gdyż w klasyfikacji liczą się tylko trzy największe ryby. Wpisowe na to jedno z największych wydarzeń tego roku w Polsce – 1200 zł od pary. Szacowana ilość drużyn to 25-30 (w zależności od stanu wody). Osoby, które zdecydują się stanąć w szranki z najlepszymi, niechaj kierują zgłoszenia na adres mailowy: info@invaders-team.pl Po otrzymaniu potwierdzenia, należy uiścić opłatę wstępną w wysokości min. 500 zł na podane mailowo konto do 14 dni od chwili otrzymania wiadomości.

Pozostałą kwotę warto uregulować do dnia 31.03.2016 roku, gdyż w przypadku zmiany decyzji, lub braku wpłaty pozostałej kwoty, zaliczka bezpowrotnie przepada. Osoby, które zgłoszą się poza przewidzianym limitem drużyn zostaną wpisane na listę rezerwową.


Udostępnij artykuł ZPW:

ZPW - Zachodniopomorski Portal Wędkarski

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments