Osiem lat Fishing Planet – wędkarskiej gry komputerowej

Fishing Planet

Osiem lat Fishing Planet – Hej, drodzy wędkarze!

Zgadnijcie co? Znowu nadszedł ten wyjątkowy czas w roku – zbliżają się obchody rocznicy Fishing Planet!  Uwierzycie, że minęło już 8 niesamowitych lat, odkąd wyruszyliśmy w świat wirtualnego wędkowania z Fishing Planet na Steamie?

Od samego startu twórcy mieli jasną misję: nieść radość z wędkarstwa prosto do waszych domów, bez względu na to, gdzie jesteście. Na przestrzeni lat autorzy zaszczepili swoją miłość do wędkowania na różne platformy – PlayStation, Xbox, iOS i Android.

Ciężko pracowali za kulisami, dopracowując każdy aspekt gry – fizykę, grafikę i skomplikowaną mechanikę połowów. Przywiązali szczególną wagę do jakości ryb, upewniając się, że przebywają we wszystkich właściwych miejscach, tak jak w prawdziwym świecie.Karp Unikatowy

Osiem lat Fishing Planet

Od skromnych początków, kiedy mieliśmy jedynie jeziora i rzeki w USA, twórcy postawili sobie za cel stać się światową przystanią wędkarską. Dziś masz niesamowity wybór 25 wspaniałych miejsc na mapie – w Ameryce Północnej, Europie, Ameryce Południowej, Afryce i Azji. A niedługo również zrobimy wielką falę na otwartych wodach!

W ostatnich latach wprowadzono wersję mobilną zarówno dla systemów IOS, jak i Android, więc teraz możecie zabrać Fishing Planet ze sobą, gdziekolwiek jesteście. Co więcej, stworzono też oficjalny kanał na Discordzie, dzięki czemu możesz łatwo łączyć się z innymi entuzjastami wędkarstwa.

A skoro mowa o świętowaniu — wpadnij na oficjalnego Discorda, aby wziąć udział w wielkim rocznicowym rozdaniu! Jest szansa na zgarnięcie fajnych nagród, w tym 180 dni Premium, DLC, baitcoins i wiele więcej, nie przegap tej okazji.

Osiem lat Fishing Planet

Co więcej, już za kilka tygodni uruchomią się Kluby Fishing Planet oraz planuje się wdrożenie Lig Klubowych, aby wznieść rywalizację na wyższy poziom! Ponadto całkowicie nowa mechanika wędkowania sprawi, że łowienie będzie tak realistyczna, jak to tylko możliwe – przygotujcie się na dreszczyk emocji związany z połowem jak nigdy dotąd!

Nareszcie, twórcy mają zamiar odsłonić pierwszą lokalizację ze słoną wodą!

Fishing Together nabiera nowego wymiaru – wyrusz ze swoimi przyjaciółmi na oceaniczne eksploracje, wypłyń na zupełnie nowy horyzont wędkarskich emocji. Przygotuj się na złapanie tych wymarzonych połowów, korzystając z mnóstwa nowych sprzętów i mechaniki! Nie ma jeszcze daty premiery, ale będziemy was informować, pierwsze newsy zobaczycie w DevDiaries na discordzie gry!

Osiem lat Fishing Planet

Nic z tego nie byłoby możliwe bez was – fantastycznej społeczności ponad 17 milionów graczy na całym świecie. „Sprawiliście, że ta podróż była niesamowita i nie możemy wam wystarczająco podziękować za trzymanie się z nami przez te 8 niesamowitych lat. I tak, wiemy, że nie osiągnęliśmy jeszcze perfekcji, ponieważ nigdy nie skończymy się rozwijać, ale wasze wsparcie, pasja i opinie podsyciły naszą determinację, by dalej przesuwać granice i ulepszać Fishing Planet.” – piszą twórcy gry.Splejk

A więc to dla was, nasi wspaniali wędkarze! Napięte żyłki, płynne rzuty i niekończące się przygody wędkarskie czekają. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani tym, co przyniesie przyszłość i życzymy jeszcze więcej niezapomnianych chwil w Fishing Planet!

PS. Nie zapomnijcie wziąć udziału w rocznicowym rozdaniu na Discordzie!

Udostępnij artykuł ZPW:

ZPW - Zachodniopomorski Portal Wędkarski

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments