Zezwolenie Gospodarstwo Rybackie Mielno

Zezwolenie-Gospodarstwo Rybackie – MIELNO - tyczka

Zezwolenie Gospodarstwo Rybackie Mielno

WYKAZ OPŁAT ZA RYBY POŁAWIANE NA WĘDKĘ W JEZIORACH GOSPODARSTWA RYBACKIEGO „MIELNO” Spółki z o.o. ORAZ ZASADY POŁOWU RYB I WNOSZENIA OPŁAT

2019 r.

Opłaty można zrobić w biurze w Mielnie – ul. Chrobrego 43 lub na poczcie np. w Darłowie na specjalnym blankiecie

Zezwolenie Wędkarskie Mielno

 

OPŁATY PODSTAWOWE NA CAŁY SEZON

Zezwolenie na wędkowanie Mielno

 

Jeziora GR Mielno

Jezioro Okółko (Wyszoborskie), Jezioro Parnowo, Jezioro Policzko (Cieszyno), Jezioro Studnica (Zafianka, Popiel), Jezioro Bukowo z Kanałem Szczuczym, Jezioro Debro, Jezioro Jamno z rzeką Strzeżnicą i Kanałem Jamneńskim, Jezioro Kamienica (Kamnica), Jezioro Kopań, Jezioro Nicemino (Rekowo)

Zezwolenie Gospodarstwo Rybackie Mielno

Ceny zezwoleń całorocznych na amatorski połów ryb w wodach Gospodarstwa Rybackiego „Mielno” Spółki Z.O.O w Mielnie ważnych w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2019 roku – podstawowe warunki amatorskiego połowu ryb (ceny brutto w złotych – PLN)

Lp. Wykaz wód udostępnionych do amatorskiego połowu ryb Połów z brzegu w dzień* Połów z brzegu przez całą dobę Połów z łodzi **przez całą dobę
1 Jezioro Bukowo z kanałem Bagiennica i kanałem Szczuczym 58,- 98,- 138,-
2 Jezioro Debro 45,- 75,- 105,-
3 Jezioro Jamno z rzeką Strzeżenicą i kanałem Jamneńskim 69,- 119,- 169,-
4 Jezioro Kamienica ( Kamnica) 42,- 72,- 102,-
5 Jezioro Kopań 57,- 97,- 137,-
6 Jezioro Nicemino (Rekowo) 55,- 95,- 135,-
7 Jezioro Okółka (Wyszoborskie) 41,- 71,- 101,-
8 Jezioro Parnowo 43,- 73,- 103,-
9 Jezioro Policzko (Cieszyno) 44,- 74,- 104,-
10 Jezioro Studnica (Zafianka, Popiel) 46,- 76,- 106,-
11 Wszystkie wody udostępnione 110,- 220,- 330,-
Zezwolenie Gospodarstwo Rybackie Mielno

*Od wschodu do zachodu słońca zgodnie z kalendarzem   **uprawnia również do połowu z brzegu oraz z lodu

 

Ceny zezwoleń okresowych wynoszą odpowiednio:

– na 3 dni – 30% ceny zezwoleń całorocznych

– na 7 dni – 50% zezwoleń całorocznych

– na 14 dni – 70% zezwoleń całorocznych

 

  1. Zezwolenie na amatorski połów ryb w wodach Gospodarstwa uprawnia do połowu dwiema wędkami zwykłymi lub spinningiem.
  2. Osoby dokonujące amatorskiego połowu ryb w wodach Gospodarstwa zobowiązane są do znajomości przepisów ustawy o rybactwie śródlądowym z dnia 18.04.1985 roku z późniejszymi zmianami i przepisów wykonawczych do tej ustawy.
  3. Osoby dokonujące amatorskiego połowu ryb w wodach Gospodarstwa zobowiązane są do przestrzegania regulaminu amatorskiego połowu ryb organizacji społecznej przeprowadzającej egzamin na kartę wędkarską ze znajomości zasad i warunków ochrony i połowu ryb.
  4. Naruszenie przepisów o rybactwie śródlądowym, przepisów wykonawczych do tej ustawy a także naruszenie przepisów amatorskiego połowu ryb powoduje utratę zezwolenia na amatorski połów ryb w wodach Gospodarstwa oraz inne sankcje przewidziane prawem.
Więcej czytaj: BLANKIET – WZÓR

 

Zezwolenie Gospodarstwo Rybackie Mielno

Kontakt

“Mielno” Sp. z o.o. Gospodarstwo Rybackie

76-032 Mielno , ul. Bolesława Chrobrego 43 – woj. zachodniopomorskie

tel. 94 3189054, fax. 94 3189796

 

Aby wydrukować zezwolenie - kliknij w ikonę drukarki (prawa strona - dół) a następnie dostosuj (pousuwaj) zbędny tekst.

31
Dodaj komentarz

avatar
29 Comment threads
2 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
28 Comment authors
KarolJerzyMarcel3231Zygmuntsly Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Karol
Gość
Karol

Dobrze ze można zapłacić przelewem. To jedyne słuszne rozwiązanie w tych czasach.
Jak trzeba jechać na pocztę to nikt nie płaci niestety.
Pozdrawiam.

Marcel3231
Gość
Marcel3231

Dzieje się coś na jeziorze jamno? Czy muszę mieć kartę wędkarską aby łowić czy wystarczy zezwolenie?w którym miejscu można polowić na spławik od strony Mielna, unieścia?

Jerzy
Gość
Jerzy

Musisz mieć i kartę i pozwolenie. Wyrobienie karty to koszt 30zł.

Zygmunt
Gość
Zygmunt

Bo wędkarz jest od je… w d… Dobrze się mają kłusownicy i rybacy, gorzej z rybą. Stan wód opłakany, dojazdy nad wodę blokuje ALP, np. szlaban nad jeziorem w Rzesznikowie.

sly
Gość
sly

Witam
Pragne poinformowac o nowych znakach zakazu wjazdu oprócz ALP na dwóch jeziorach cieszyno (policko) i nicemino jest tylko mozliwosc dojechania do miejsc postojowych takich na mniej wiecej 4-6 samochodów max i teraz pytanie wszystkie jeziora sa udostepnione dla wedkarzy łowiacych z łodzi tylko jak tam zwodowac łódke .Dzis widziałem ta niby plaze na policku od strony wsi jest rozjezdzona przez terenówki kłady wiec nie da sie tam zwodowac .Czy ktos nie powinien cos tym zrobic

Marcin
Gość
Marcin

Za co PGR Mielno chce takie opłaty!!!!państwa jeziora są zniszczone wyklusowane nie zarybiane!!!!czyli poprostu wędkarzy się oszukuje tak zwana gospodarka rabunkowa!!!zaczął się nowy rok proszę wzmozyc kontrolę na jamnie i Bukowie bo zaraz pseudowedkarze będą na tarliskach w okresie ochronnym wyciagac po kilkanaście sandaczy dziennie jak co roku i nikt z tym nic nie robi a naiwni wędkarze płacą!!!!!!!

Rysiek
Gość
Rysiek

Witam.Łowie na PGR Mielno od 4lat i żadnej kontroli nie miałem.Drogi dojazdowe w masakrycznym stanie.Pomosty się sypią.O zarybianiu nie słyszałem.Za co Wy chcecie opłaty?Od tego roku przestaje Wam płacić i rezygnuję i nie tylko ja bo moi znajomi też już mają tego dość.Masakra.Wstyd i jeszcze raz wstyd.Jak nic nie robicie to wynajmijcie komuś kilka jezior to zadba o nie.PS.kwity do opłat to też epokę kamienia łupanego pamiętają.2019r a nie można zwykłego przelewu zrobić.Nie pozdrawiam

władek
Gość
władek

cały czas PGRYB MIELNO podaje ze rzeka strzezenica i kanał jamneski naleza do PGRYB co jest nieprawdą chyba ze wygrali teraz przetarg poniewaz w starej umowie zadne dopływy do jeziora jamno nienalezały do PGRYB MIELNO pokazywanie tego typu w drukach opłat jest bezprawne

Marcin
Gość
Marcin

Opłaty drogie w zamian za to rybak mógłby zarybiac i pilnować bo bajzel na tych państwa jeziorach tylko siatki rybaków i klusoli !!!!!proszę wziąć przykład z innych gospodarstw !!!!

Marcin
Gość
Marcin

Jezioro Bukowo od 11-15.08.2018 obstawione całe siatkami
przy kanale na pół jeziora i pełno małych siatek po brzegach.

marek
Gość
marek

Całkiem odlot! Specjalny blankiet bo zielony?! W domu wszyscy zdrowi tylko na jakiegoś działacza tam padło? Ktoś np. z Wrocławia nie może dokonać normalnego przelewu lub zpałacić zwykłym przekazem u siebie na poczcie?! Dlaczego tacy pomysłodawcy nie są utylizowani dla dobra narodu:)?

Łukasz
Gość
Łukasz

Czy sam blankiet wpłaty wystarczy żeby można łowić? a co z rejestrem połowu? jest tam coś takiego? pytam o jezioro Bukowo

Łukasz
Gość
Łukasz

XXI wiek… brak możliwości opłaty przelewem …Dramat !!!

Pioter
Gość
Pioter

Na jeziorze Kamienica od strony Trzynika śmietnik przepełniony bez wywózki od dawna , wszystkie śmieci do jeziora wędrują, jakby co mam zdjęcia, trzeba częściej te śmieci wywozić bo przyrody szkoda

Koszalinianin
Gość
Koszalinianin

dlaczego kiedy ryba teraz wchodzi z morza na tarło do jeziora Bukowo wy oracie jezioro niewodem??, jesteście po prostu …. brak mi słów, nienawidzę was za to co zrobiliście z jeziorem Nicemino, te jezioro to studnia a jeszcze niedawno można było fajnie połapać.
Nigdy nie będzie ryby w naszych jeziorach dopóki wy będziecie gospodarzem tych jezior
To samo było z jeziorem Wierzchowo jak był rybak to była studnia, rybakówke zamknęli jezioro pięknie się odradza, nie potrzebne są żadne zarybienia wystarczy że odłowów nie będzie

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Przelewy online nie obowiązują??

Polo
Gość
Polo

Proszę o opinie jeziora Okółka

Jakub
Gość
Jakub

Mając 16 lat i nie posiadając karty wedkarskiej mogę tam łowić

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Odwróć blankiet i przeczytaj.

maniek
Gość
maniek

Byłem w tamtym roku i w tym na kanale jamnenskim. Rok temu super brały wielkie leszcze i płocie w tym niestety sama drobnica. Jeden z miejscowych powiedział mi że podobno zastawili wejście z jeziora do kanału dlatego nic większego tam nie bierze. Nie wiem ile w tym prawdy ale jedno jest pewne dużych leszczy brak

Zbyszek
Gość
Zbyszek

Czy to jest normalne w tym wieku aby płacić za trzy dni jeżeli łowić chcę tylko jeden dzień. To jest złodziejska gospodarka Gospodarstwa Rybackiego w Mielnie!!!!!!!!

Rafal
Gość
Rafal

Zapłacę na takim samym druku i przepisze dokładnie to samo na swojej poczcie .Rok temu specjalnie jechałem na tą pocztę w Darłowie zupełnie nie potrzebnie. Normalny standardowy druk z tym że gotowy. Stracony czas i pieniądze na paliwo. Jak wam się nie podoba to spotkamy się w sądzie. Bo trzeba być debilem żeby wypisywać takie idiotyzmy o waszym specjalnym druku. Weźcie sie ogarnijcie bo się tylko ośmieszacie przed całą Polską.

wojti
Gość
wojti

Kłusowali w sierpniu na Studnicy.Węgorze śnięte wypływały przez parę dni.Gość który prowadził wypożyczalnie sprzętu na tym jeziorze wpuszczał ich parokrotnie.Konkretnie dwie łodzie które były zarejestrowane w Policach,żadna lampka mu się nie zapaliła.Nie doczekał się zakończenia sezonu na jeziorze a taka ładna pogoda była.Dzięki za prezent.

Daro
Gość
Daro

Dokładnie tak.napisalem w tytule-amotorski polol ryb,polow z brzegu,przez całą dobę, na trzy dni tj…od…do..na danym jeziorze.i już. Mysle ze każdy Sąd uzna taki dokument za formę płatności…. Gdyby jakiś nadgorliwy strażnik oczekiwał bankietu z poczty miasta Darlowo.Bo czym ze jest inna forma płatności. …od KLUSOWNICTWA czy “chlewu” nad jeziorem.

daro
Gość
daro

Czyżby w gospodarstwie było tylko liczydło i skrzynka Poczty Polskiej…nie bedę jechał z jednego konca Polski na wypad nad jezioro i szukał druków na jakiejś Poczcie w Darłowie…ludzie…XXI wiek mamy…wykonuję przelew z konta na konto i myślę ze to ta sama forma płatnosci.

jaa
Gość
jaa

a kiedy oplaty online dinozaury??????

olo
Gość
olo

Jezioro Bukowo trzepia klusole caly czas i nikt sie tym nie zajmuje ciagle ta sama grupa klusoli przeganiaja z jeziora wedkarzy a co robi gospodarz??

bogu
Gość
bogu

my płacimy, a Bukowe i kanał przetrzepany sieciami przez kłusoli!!
kiedy ktos sie tym zajmie?!

Ugg Precio España
Gość
Ugg Precio España

Hey there! I’ve been reading your web site
for some time now and finally got the courage to go ahead
and give you a shout out from Kingwood Texas! Just wanted to mention keep up the excellent job!