Największa inwestycja Polskiego Związku Wędkarskiego w historii Polski!

Flaga PZW
Polski Związek Wędkarski (PZW), największa organizacja zrzeszająca miłośników wędkarstwa w Polsce, postanowił wykorzystać 10 milionów euro z unijnych dotacji na ambitny projekt. W marcu tego roku, podczas specjalnego zgromadzenia w Warszawie, ogłoszono plany stworzenia nowego specjalnego łowiska w pobliżu miejscowości Dębno. Co ciekawe, inwestycja ta ma nie tylko służyć wędkarzom, ale również chronić środowisko naturalne.
Prezes ZG PZW, Beata Olejarz, podkreśliła, że celem projektu jest rozwój infrastruktury dla wędkarzy oraz zachowanie harmonii ekosystemu. Wizualizacja projektu wywołała entuzjazm uczestników zgromadzenia. Sekretarz ZG PZW, Dariusz Dziemianowicz, wyznał w tajemnicy, że pierwszy odruch po obejrzeniu planów był wielkim “wow”. Nowe łowisko nie tylko umożliwi połowy, ale także będzie oferować restauracje, ścieżki spacerowe i miejsca do odpoczynku. Projekt ma przyciągnąć zarówno lokalnych wędkarzy, jak i turystów z całego kraju.
nowa Inwestycja PZW
Beata Olejarz podsumowała: “Jestem przekonana, że ta inwestycja będzie ogromnym krokiem naprzód dla naszego sportu. Będzie to miejsce, które połączy pasję do wędkarstwa z dbałością o nasze piękne polskie krajobrazy.” Cała społeczność wędkarska z niecierpliwością oczekuje rozpoczęcia prac nad nowym łowiskiem, a inwestycja ta powinna spotkać się z szerokim uznaniem wśród miłośników wędkarstwa.


Niestety to nie jest prawda jedynie żart pierwszo-kwietniowy.

Prima aprilis (z łac. prima (dies) Aprilis – dosł. „pierwszy (dzień) kwietnia”), dzień żartów – obyczaj obchodzony pierwszego dnia kwietnia w wielu krajach świata. Polega on na robieniu żartów, celowym wprowadzaniu w błąd, nabierania kogoś, konkurowaniu w próbach sprawienia, by inni uwierzyli w coś nieprawdziwego. Tego dnia w wielu mediach pojawiają się różne żartobliwe informacje. Pochodzenie tego zwyczaju nie jest dokładnie wyjaśnione.

Udostępnij artykuł ZPW:

ZPW - Zachodniopomorski Portal Wędkarski

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments