Seba vs Majki Złowieni Challenge

Seba vs Majki Złowieni Challenge

Seba vs Majki Złowieni Challenge. Premiera nowego projektu Polsat Viasat Explore.
W sierpniu na kanałach socialmediowych Polsat Viasat Explore wyemitowane zostaną premierowe odcinki miniserii zatytułowanej #SebaVsMajkiZłowieniChallenge, w której udział wezmą dwaj popularni influencerzy ze świata wędkarskiego – Sebastian „Seba” Kowalczyk i Michał „Majki” Pecyna. Emisja oryginalnej treści, przygotowanej przez nadawcę wyłącznie na polski rynek, połączona będzie z serią angażujących aktywności w social media. Ta pierwsza tego rodzaju produkcja w portfolio nadawcy posłuży kontekstowej promocji dokumentalnych programów wędkarskich emitowanych na antenie Polsat Viasat Explore.
#SebavsMajkiZłowieniChallenge to wyjątkowa propozycja, której nowoczesna forma wykorzystuje w komunikacji media społecznościowe, w twórczy sposób nawiązując do wiralowego charakteru popularnego wśród użytkowników sieci trendu challenge. Zamieszczane treści to pełne humoru wyzwania wędkarskie, rzucane sobie nawzajem przez dwóch charyzmatycznych prowadzących. Jako niezrównani eksperci w swojej dziedzinie, Seba i Majki użyją zaskakujących i nieznanych dotąd metod połowu ryb, by zrealizować rzucone wyzwania. Zobaczymy zatem takie atrakcje, jak łowienie za pomocą najtańszego dostępnego sprzętu czy… zbudowanie łódki z wykorzystaniem wyłącznie materiałów dostępnych w domu. Cóż, życzmy powodzenia!
Prowadzący będą rywalizować między sobą w ramach kampanii na Facebooku. Użytkownicy mediów społecznościowych będą również zachęcani do nagrywania własnych filmików, dokumentujących wykonanie identycznych wyzwań, jakie rzucają sobie wędkarscy celebryci. Materiały zgłaszane będą poprzez dedykowaną stronę internetową, a dla autorów najlepszych klipów nadawca przygotował atrakcyjne nagrody.
Kolejny oryginalny projekt w portfolio Viasat World (nadawca kanału dokumentalnego Polsat Viasat Explore) w założeniu skierowany jest do młodszej części publiczności – w szczególności do pasjonatów wędkarstwa, miłośników przygody i aktywności outdoorowych. Celem kampanii jest również zachęcenie widzów do śledzenia dedykowanego pasma wędkarskiego na antenie Polsat Viasat Explore, w ramach którego będzie można zobaczyć między innymi pasjonujące przygody miłośnika karpi Aliego Hamidiego czy zmagania kultowego wędkarza ekstremalnego Jeremy’ego Wade’a.


Emisja pasma wędkarskiego: codziennie w dni powszednie od 17.00 – 19.00 na Polsat Viasat Explore. W ofercie programowej m.in.:
Taaaki karp!
„Taaaki karp!” to program o ludziach, którzy polują na największe, najbardziej tajemnicze i najciekawsze gatunki karpi. Prezenterem jest wielki miłośnik karpi, Ali Hamidi.
Taaaki karp - Nowy sezon - kwiecień 2020

 

Rzeczne potwory

Jeremy Wade, wędkarz ekstremalny, tym razem łowi słodkowodne ryby lubiące ludzkie mięso. Korzystając z metod kryminologii Jeremy pokaże nam, że te wodne potwory to doskonałe maszyny do zabijania

Seba vs Majki Złowieni Challenge

Udostępnij artykuł ZPW:

ZPW - Zachodniopomorski Portal Wędkarski

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments