Turniej Trzech Miast – Filmy

Turniej Trzech Miast - Filmy
Filmy – spinningowe zawody ze środków pływających pod nazwą “Spinningowy Turniej Trzech Miast”

Zapraszamy do obejrzenia niezwykłych filmów z emocjonujących wydarzeń wędkarskich, które miały miejsce w Szczecinku oraz Czaplinku! W dniu 9 czerwca 2012 roku odbył się IV Spinningowy Turniej Trzech Miast Szczecinek 2012, podczas którego kamera ZPW uwieczniła niezwykłe momenty rywalizacji. Filmowe relacje z tego wydarzenia przeniosą Cię w sam środek akcji, gdzie wędkarze z całego regionu zmierzyli się w pasjonującej rywalizacji.

Ale to nie koniec wędkarskich emocji! W sobotę 4 sierpnia tego samego roku odbył się IV Festiwal Wędkarski w Czaplinku, który przyciągnął do miasta zarówno miłośników spinningu, jak i mieszkańców chcących wziąć udział w miejskim pikniku. Ta wyjątkowa impreza połączona z piknikiem miejskim dostarczyła niezapomnianych wrażeń i radości wszystkim uczestnikom.

Zachęcamy do oglądania filmów z tych wydarzeń, które zapewnią Ci nie tylko emocje, ale także wprowadzą w magiczną atmosferę wędkarskich zawodów i święta rybactwa. Niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem spinningu, czy też po prostu lubisz cieszyć się wspaniałymi wydarzeniami społecznymi, te filmy z pewnością dostarczą Ci niezapomnianych chwil i inspiracji!

 

 

 

Udostępnij artykuł ZPW:

ZPW - Zachodniopomorski Portal Wędkarski

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments