Indywidualne Feederowe Mistrzostwa OPZW Szczecin – I Tura

Indywidualne Feederowe Mistrzostwa OPZW Szczecin - I Tura

Indywidualne Feederowe Mistrzostwa OPZW Szczecin – I Tura – W dniu 12.06.2021 roku na łowisku Odra Kamienie – Wyspa Pucka w Szczecinie odbyła się pierwsza tura Mistrzostw Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Szczecinie. Do zawodów zgłosiło się 40 zawodników, których podzielono na dwa sektory. Startujący w zawodach wędkarze zostali wyłonieni spośród mistrzów poszczególnych Kół Wędkarskich PZW. Sędzią zawodów był Sędzia Klasy Krajowej Krzysztof Murawski.

Indywidualne Feederowe Mistrzostwa OPZW Szczecin – I Tura

Sektory zawodów mocno różniły się zasobnością ryb. Sektor A był grubo słabszy od sektora B. Wyniki w tych sektorach różniły się o kilka tysięcy punktów. Sektor A wygrał Paweł Szpot z koła Amur Płoty wynikiem 2860 punktów przed Jakubem Szemraj  z koła Karp Szczecin 2570 punktów oraz Markiem Jaworskim z koła Big Fish Szczecin 2410 punktów. Sektor B startujących zawodników nagrodził szczodrzej punktami. W sektorze bezapelacyjnie zwyciężył Andrzej Lubasiewicz z koła Lipień Szczecin wynikiem 8920 punktów przed Michałem Sarbą z Klubu Wędkarskiego Markus 6850 punktów i Markiem Wysokińskim z koła PZW Delfinek Gryfino.

Indywidualne Feederowe Mistrzostwa OPZW Szczecin – I Tura

W relacji na żywo padały pytania jakie gramatury koszyków zanętowych były stosowane – odpowiedź brzmi 20-40 gramów. Jeśli chodzi o pogodę panującą nad brzegami rzeki Odry w Szczecinie: była strasznie zmienna. Czasami świeciło piękne słońce by za chwile lunął deszcz  w parze z upiornym wiatrem. Najważniejsze, że zawodnicy świetnie się bawili a na łowisku panowała czysto sportowo-wędkarska atmosfera. Zapraszamy na jutrzejszą relację na żywo realizowaną w naszej Grupie Zawody Wędkarskie na FB.

Do zobaczenia nad wodą.

Indywidualne Feederowe Mistrzostwa OPZW Szczecin – I Tura
Udostępnij artykuł ZPW:

ZPW - Zachodniopomorski Portal Wędkarski

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments