Big Fish – Zawody kończące sezon spinningowy 2015

Big Fish - Zawody kończące sezon spinningowy 2015
Wielkie emocje na Szczecińskich Wodach: Zawody Spinningowe Koła “Big-Fish”

W miasteczku Szczecinie, 25 października bieżącego roku, wędkarze z Koła “Big-Fish” podjęli się zakończenia sezonu spinningowego 2015 w wielkim stylu. W malowniczych okolicach rzeki Odry oraz kanału “Odyńca” od strony Dziewoklicza, rozgrywała się ta pasjonująca rywalizacja.

Pogoda tego dnia była jak kapryśna uczennica, zmieniająca nastroje jak w kalejdoskopie. Poranek przywitał wędkarzy chmurami, a w powietrzu unosił się obiecujący zapach deszczu. Jednakże, z upływem czasu, nadzieja na lepszą aurę stała się rzeczywistością, a niebo rozświetliło się promieniami słońca. Okazało się, że taka pogoda była wręcz idealna dla ryb, które od pierwszych chwil zawodów okazywały się współpracującymi partnerami dla wędkarzy.

Wędkarze, uzbrojeni w cierpliwość i doświadczenie, zdołali złowić niezwykle imponujące okazy ryb. Średnica sześciu okoni przekraczała trzydzieści centymetrów, a liczba mniejszych ryb wciąż rosła.

Ostatecznie, siedmiu wędkarzy zostało sklasyfikowanych, ale to kolega Mateusz Kaczmarek zasłużył na najwyższe wyróżnienie, prezentując dwanaście okoni o łącznej długości aż 272 cm! To imponujące osiągnięcie, które świadczy zarówno o umiejętnościach wędkarskich, jak i szczęściu samego rybaka.

Największą rybę tego dnia, o długości trzydziestu trzech centymetrów, złowił kolega Marcin Nowiński. Jego osiągnięcie z pewnością zapadnie w pamięci uczestników i fanów zawodów.

To zakończenie sezonu spinningowego 2015 w Kole “Big-Fish” było nie tylko okazją do rywalizacji, ale także do wspólnego świętowania pasji do wędkarstwa. Niech te emocje i wspomnienia staną się inspiracją dla kolejnych sezonów, a ryby wciąż będą bawić się z nami w tę niezwykłą grę na wodzie.


Krzysztof Murawski

Pozdrawiam Krzysztof Murawski

Udostępnij artykuł ZPW:

ZPW - Zachodniopomorski Portal Wędkarski

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments