Łączność Szczecin Zawody o Mistrzostwo Koła

Łączność Szczecin Zawody o Mistrzostwo Koła

Łączność Szczecin Zawody o Mistrzostwo Koła  – W niedzielę 4 września 2016 roku została zorganizowana druga tura: Zawodów o Mistrzostwo Koła Łączność Szczecin w Wędkarstwie Spławikowym. Do zawodów przystąpiło 19 zawodników. Miejscem zawodów był kanał Odyńca (Dziewoklicz) w Szczecinie pamiętany z czasów PRLu, jako wybudowany społecznie tor kajakowy.

Łączność Szczecin Zawody o Mistrzostwo Koła

Pogoda w dniu zawodów nie była zachwycająca, ryby raczej wyczuwały aurę i nie były skłonne do współpracy z zawodnikami. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych każdy z zawodników miał jakieś punkty w zawodniczym koszu. Do zawodów wędkarskich nasze Koło zaprosiło wychowanków Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii Nr 2 w Szczecinie, którzy niedawno zostali przyjęci do szeregów wędkarskiej braci naszego Koła, pod opieką ich wychowawcy Pana Macieja Krysiaka.

Wyniki Zawodów

Zawody wygrał Piotr Konopka z wynikiem 3400 punktów,
Na drugim miejscu uplasował się Dariusz Zemler z wynikiem 2490 punktów
Trzecie miejsce z Dziewoklicza wyłowił Rafał Domański uzyskując 2020 zawodniczych punktów

Na największe wyróżnienie zasługuje nasza młodzież, wśród której wyróżnili się zajmując: Pierwsze miejsce Patryk Gajda, II miejsce Sławomir Żybko.
Każdy junior otrzymał nagrody i upominki bez względu na zajęte miejsca. Po zawodach oczywiście wspólne jedzonko z grilla.

Pamiętajmy, następne zawody naszego koła są na Bałtyku rywalizacja w połowach dorsza – wyłonimy największego wilka morskiego rodowodem ze Szczecina.


Do zobaczenia.
Pozdrawiam.

Paweł Brzozowski.

Udostępnij artykuł ZPW:

ZPW - Zachodniopomorski Portal Wędkarski

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments