PZW Odra – Rozpoczęcie sezonu spinningowego – Kiełbicze

Koło PZW Odra Chojna
PZW Odra -We wtorek 3 maja bieżącego roku Koło wędkarskie nr 84 PZW ODRA Chojna na  jeziorze Kiełbicze zorganizowało  pierwsze w tym roku zawody spinningowe.

PZW Odta – Rywalizacja wśród członków koła toczyła się o cenne punkty w klasyfikacji grand prix, jak również o nagrody rzeczowe. Nagrodami były:  bony upominkowe oraz puchary wręczane za największego szczupaka i okonia. Rozpoczęcie zawodów zaplanowane zostało na godzinę: 7:00 zakończenie na  12:00. Łodzie z zawodnikami zaczęły odbijać od brzegu punktualnie o godzinie  7:00. Kilka minut później po tafli jeziora niosły się informacje o pierwszych złowionych rybach. Podczas pięciogodzinnej rywalizacji zawodnicy łowili szczupaka, sporo trafiało się podwymiarowych, którym brakowało do regulaminowego wymiaru ochronnego od 2 do5 cm.

PZW ODRA Chojna

Część wędkarzy łowiła również okonia, aby zagwarantować sobie cenne punkty w klasyfikacji końcowej GP. – należy podkreślić , że w trakcie rywalizacji nie było łatwo o wymiarowego okonka.

PZW Odra

Po pięciu godzinach spinningowych zmagań wędkarskie łodzie dopływały do brzegu a na twarzach wędkarzy nie brakowało uśmiechu i zadowolenia z uzyskanych wyników.

Podczas grillowanego poczęstunku komisja sędziowska podliczała wyniki i tym samym wyłoniła najlepszych tego dnia spinningistów.

PZW ODRA Chojna

W klasyfikacji punktowej koła bezkonkurencyjny okazał się Marcin Pisanko, który do ważenia przedstawił dwa szczupaki o wadze 2250 g. i 2420 g., które dały wynik końcowy 4.670 g., drugie miejsce przypadło dla Mariusza Strzelczyka 1.330 g. trzecie miejsce zajął Paweł Bucyk z wynikiem 1.280 g. Cała trójka zwycięzców nagrodzona została pucharami oraz bonami upominkowymi i nagrodami rzeczowymi. Następnie przyszedł czas na nagrodzenie zwycięzców w klasyfikacji największy szczupak i największy okoń. Największego szczupaka tego dnia złowił Marcin Tekieli 2.940 g., i to w jego ręce powędrował puchar i nagroda rzeczowa w postaci kija spinningowego ufundowana przez Firmę Foto Studio AD Andrzej Stelmach z Chojny.

Puchar za największego okonia powędrował w ręce Marcina Przybyły, który do ważenia przedstawił okonia o wadze 370 g.

 

Udostępnij artykuł ZPW:

ZPW - Zachodniopomorski Portal Wędkarski

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments