DUNCAEN – Produkty legendarnej Polskiej firmy

SENSAS - Dodatki zapachowe
DUNCAEN – DODATKI DO ZANĘT
Classic Dip
aromatyczny roztwór
Seria klasycznych dipów zwiększających atrakcyjność moczonych w nich przynęt haczykowych, zwłaszcza kulek proteinowych. Dipowanie kulek zalecane jest zwłaszcza w porze letniej oraz w wodach mocno zamulonych. Classic Dip zawierają w swym składzie wiele stymulatorów oraz silne aromaty z serii Basic Flavour, przenikające do moczonych w dipie kulek. Odpowiednio dobrana baza dipu powoduje, że kulki zanurzone w nim na dłuższy czas dodatkowo twardnieją.
Po wrzuceniu “zadipowanej” kulki do wody, tworzy się wokół kulki wabiąca karpie zawiesina. Dzięki temu kulkom moczonym w Classic Dip nie oprze się żaden karp.

SMAKI:
wanilia, egzotyczny, scopec, czarna porzeczka, truskawka, banan, brzoskwinia&nektaryna, poziomka, wiśnia&brandy, neutralny, korzenia indyjskie, ryba, krab

 DUNCAEN – DODATKI DO ZANĘT
Instant Dip
aromatyczny proszek
Seria błyskawicznych w użyciu dipów w postaci proszkowej. Kulkę zanurzamy w wodzie a następnie obtaczamy w dipie, który natychmiast przykleja się do kulki. W celu nałożenia grubszej warstwy dipu, czynności te możemy powtórzyć. Jeśli chcemy, aby dip zadziałał “uderzeniowo” – rozchodząc się natychmiastowo w wodzie – zarzucamy kulkę natychmiast po obtoczeniu jej w dipie. Jeżeli natomiast chcemy, aby dip uwalniał się stopniowo, nawet do kilku godzin, musimy po obtoczeniu kulki dipem proszkowym odczekać kilka minut.
Standardowo dip w proszku zawiera substancje aromatyzujące i żelujące. Nasza seria Instant Dip oprócz tych składników zawiera także wiele atraktorów oraz białko czyniąc zadipowaną w Instant Dip kulkę niesamowicie atrakcyjną dla karpi.
Instant Dip, w porównaniu z dipami płynnymi, charakteryzują się dużą wygodą stosowania. Nie wylewają się w torbach i nie trzeba dipować w nich kulek przez kilka godzin, czy kilka dni, a wystarczy przeznaczyć na to jedynie kilka minut.
SMAKI:

wanilia, egzotyczny, scopex, czarna porzeczka, truskawka, banan, brzoskwinia&nektaryna, poziomka, ryba, krab

zanęta

zanęta

DUNCAEN – DODATKI DO ZANĘT
Basic Flavour
atraktor zapachowy

Seria silnie skoncentrowanych atraktorów zapachowych, służących do aromatyzowania ciasta do wyrobu kulek proteinowych. Ich skład jest tak dobrany, aby podczas gotowania straty zapachu były jak najmniejsze.
Szczególną skuteczność osiągają w połączeniu z naszymi mieszankami bazowymi z serii DUNCAEN basic MIX.

Zapachy:
wanilia, egzotyczny, scopex, czarna porzeczka, truskawka, brzoskwinia&nektaryna, banan, wiśnia&brandy, ryba, krab

Strong Flavour
koncentrat zapachowy
Koncentraty zapachowe o bardzo wysokiej wydajności chrakteryzujące się bardzo niskimi stratami zapachu podczas gotowania kulek. Idealne zarówno do wyrobu kulek proteinowych jak i do tworzenia własnych dipów na bazie dipu neutralnego.
 
Zapachy:
skoncentrowana śmietanka, skoncentrowana porzeczka, skoncentrowana krab, skoncentrowana jagoda, korzenie indyjskie, koktajl afrykański, mega scopex

 

 

 

 

 

 

Udostępnij artykuł ZPW:

ZPW - Zachodniopomorski Portal Wędkarski

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments