Sprzątanie Odry – Koło PZW Big Fish w Szczecinie

Sprzątanie łowiska Odra Kamienie

Sprzątanie Odry  –  w Szczecinie na Wyspie Puckiej na 5 kilometrowym odcinku Odry Zachodniej (łowisko Odra – Kamienie) Zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego Big Fish w Szczecinie zorganizował kolejne cykliczne „Sprzątanie brzegów Odry”. Sprzątanie jest organizowana corocznie w miesiącu kwietniu przed rozpoczęciem sezonu wędkarskiego. W dniu sprzątania o godzinie 9.00 do uczestnictwa w porządkowym przedsięwzięciu zgłosiło się 20 chętnych osób: 19 z Koła Big Fish Szczecin oraz 1 z Koła Łączność Szczecin.

Sprzątanie Odry 

Trzeba zaznaczyć, że na tym łowisku rocznie przewija się setki sportowców z całego OPZW Szczecin oraz tysiące wędkujących indywidualnie nie licząc pobliskich działkowców i spacerowiczów. Jak na tak sporą grupę potencjalnie śmiecących reprezentacja porządkowa w tym roku przedstawia się dość mizernie? W tegorocznym „Sprzątaniu Odry 2017” w stosunku do roku ubiegłego ilość zalegających śmieci na brzegu Odry się drastycznie zwiększyła wywieziono aż 100 worków zebranych przez uczestników śmieci oraz innych gabarytów – te drugie znaleziska z pewnością nie porzucili wędkarze.:)

Sprzątanie Odry 

W trakcie „Sprzątania Odry ” dla uczestników był zorganizowany bufet z gorącą kawą i herbatą.

Zarząd Kola Big Fish Szczecin pragnie podziękować wszystkim obecnym w „Sprzątaniu Odry  za pomoc w przygotowaniu łowiska „Odra – Kamienie”do „Sezonu Wędkarskiego ”.

Sprzątanie Odry 

Udostępnij artykuł ZPW:

ZPW - Zachodniopomorski Portal Wędkarski

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments