Big Fish Szczecin Mistrzostwa Spinningowe Koła 2016

Big Fish Szczecin Mistrzostwa
Big Fish Szczecin Mistrzostwa Spinningowe

W niedzielę, drugiego października 2016 roku, pasjonaci wędkarstwa z koła BIG-FISH ponownie spotkali się, by rywalizować w drugiej turze mistrzostw spinningowych koła. Tym razem areną zmagań wędkarskich było malownicze jezioro Czarne.

Pomimo niezbyt korzystnych warunków pogodowych, wiatr wiejący dość silnie sprawiał, że precyzyjne rzuty przynętami stały się wyzwaniem. Po wypiciu odrobinę plenerowej kawy oraz krótkiej odprawie technicznej, zawodnicy rozpoczęli swoje poszukiwania drapieżników o godzinie 8:00. Jezioro Czarne nie okazało się łaskawe dla uczestników, a ryby zdawały się być wyjątkowo niezainteresowane oferowanymi przynętami.

Mimo trudności, aby zaliczyć punkty do klasyfikacji, uczestnicy musieli złowić kilka niewielkich ryb. W końcu do sędziego zawodów trafiły dwie imponujące sztuki: jeden szczupak i okoń.

Zwycięzcą zawodów okazał się łowiący gościnnie Mateusz Watral, który wyłowił imponującego szczupaka o długości 63 cm. Drugie miejsce zajął Jędrzejewski Adam, który złowił okonia o długości 20 cm.

Po zakończeniu zmagań wędkarskich uczestnicy mieli okazję zintegrować się podczas uroczystego grillowania. To było idealne miejsce do podsumowania sukcesów i niepowodzeń minionego dnia pełnego emocji i rywalizacji spinningowej.

Big Fish Szczecin Mistrzostwa Spinningowe przyniosły nie tylko wyzwania, ale również okazję do spotkania się i wymiany doświadczeń wśród pasjonatów wędkarstwa, podkreślając tym samym ducha wspólnoty i przyjaźni wśród miłośników tego sportu.

Udostępnij artykuł ZPW:

ZPW - Zachodniopomorski Portal Wędkarski

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments