Piotr Ebel Prezesem Zarządu Okręgu PZW w Koszalinie

Piotr Ebel Prezesem Zarządu Okręgu PZW w Koszalinie

Piotr Ebel Prezesem Zarządu Okręgu PZW w Koszalinie – W sobotę 11 marca 2017 roku w hotelu „CITY” w Koszalinie odbył się XXVII Okręgowy Zjazd Delegatów PZW w Koszalinie.

Koło Miejskie PZW w Kołobrzegu reprezentowane był przez dwóch delegatów wybranych podczas Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo – Wyborczego Koła kol. Mariusza Chrzanowskiego oraz Jana Bonczkowskiego.

PZW Koszalin

Piotr Ebel Prezesem Zarządu Okręgu PZW w Koszalinie

Podczas zjazdu swoją obecnością zaszczycił nas Prezes Zarządu Głównego PZW kol. Dionizy Ziemiecki wraz z Prezesami Zarządów Okręgu Poznańskiego, Gdańskiego, Szczecińskiego oraz Wiceprzewodniczącym Głównej Komisji Rewizyjnej. Cel zjazdu dla wszystkich zebranych był jasny – wybór nowych władz okręgu koszalińskiego PZW.

Na wstępie ustalono, że ZO PZW w Koszalinie będzie liczył 13 osób (prezes +12 członków zarządu), OKR będzie w składzie 5-cio, a OSK 7-io osobowym.

Po bardzo burzliwych ośmiogodzinnych obradach i wielu „zwrotach akcji” doszło do wyboru nowych władz i organów statutowych w naszym okręgu.

Prezesem Zarządu Okręgu PZW w Koszalinie wybrany został kol. Piotr Ebel z koła w Darłowie.


Piotr Ebel Prezesem Zarządu Okręgu PZW w Koszalinie

Piotr Ebel Prezesem Zarządu Okręgu PZW w Koszalinie

W dniu dzisiejszym Zjazd Delegatów Polskiego Związku Wędkarskiego w Koszalinie( reprezentujący 7300 członków) powierzył mi funkcję prezesa ZO PZW w Koszalinie , na kadencję 2017-2020. Dziękuję wszystkim i tym z lewej strony , jak też tym z prawej strony. Tym samym prezesem zarządu koła PZW w Darłowie zostaje , mój dotychczasowy zastępca . Paweł. A teraz do pracy…. Jutro jadę na ukochaną Grabową . Mówią ,że ostatni raz . Że już mi się skończy . Itp. W życiu …

Piotr Ebel 

Udostępnij artykuł ZPW:

ZPW - Zachodniopomorski Portal Wędkarski

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments