PZW w Koszalinie – Nowy dyrektor biura

PZW Zawirowania

PZW w Koszalinie – Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Koszalinie ma tyle pracy w swojej społecznej działalności dla dobra koszalińskiego wędkarstwa oraz w prowadzeniu „PLANOWEJ GOSPODARKI RYBACKIEJ”, że nie miał czasu poinformować koszalińskich wędkarzy o tym, iż od dnia 1 lutego 2016 roku na stanowisko pełniącego dyrektora biura okręgu została powalana Pani mgr inż. Monika Gończa (nie wiem, czy należy do PZW, stąd też użyłem słowa pani a nie koleżanka).Szkielet PZW

PZW w Koszalinie

Jest to pracownica biura ZO, która po odejściu głównej księgowej została zatrudniona w niepełnym wymiarze godzin i prowadziła sprawy finansowe okręgu.
Tyle o Pani Dyrektor można powiedzieć.
Tym samym został odwołany dyrektor kol. Mirosław Kachnicz, który powrócił na dawne swoje stanowisko okręgowego koordynatora Społecznej Straży Rybackiej.
Nie wiem, dlaczego okręg i administrator strony tej informacji nie zamieścił. Czyżby umyślnie? Ale, w jakim celu przemilczano tę ciekawą formę usprawnienia pracy zarządu okręgu?
Nowa Pani Dyrektor jako piękna kobieta wstydu okręgowi nie przyniesie.

PZW w Koszalinie – A może komuś nie było z nową dyrektor po drodze lub jest to forma zawiści? W naszym okręgu wszystko jest możliwe!


Jerzy Makara
Pozdrawiam z Koszalina

Jerzy Makara

Okręg PZW Koszalin – Bezczynność i brak perspektyw naprawienia tego, co przez ostatnie dziesięciolecie spieprzono – było podstawą zawieszenia Zarządu Okręgu i Prezesa Koszalińskiego Okręgu PZW! 26 lutego 2016 r. w Domu Wędkarza w Darłowie odbyło się wyjazdowe posiedzenie Prezydium ZG Okręg PZW Koszalin Na zakończenie posiedzenia Prezes ZG PZW Dionizy Ziemiecki przedstawił informacje na temat sytuacji ekonomicznej i organizacyjnej Okręgu w Koszalinie oraz relację ze spotkania z Zarządem tego Okręgu, które odbyło się w dniu 15.02.br. Po dyskusji Prezes ZG postawił wniosek o zawieszenie na podstawie §20 pkt.6. Statutu PZW, Zarządu Okręgu PZW w Koszalinie i ustanowienie z ramienia ZG PZW pełnomocnika. Okręg PZW Koszalin – Prezydium ZG PZW <Okręg PZW Koszalin – Bezczynność, bezczynność, bezczynność a do tego brak woli i umiejętności oraz chęci czynienia społecznie cokolwiek dla wędkarzy –

Udostępnij artykuł ZPW:

ZPW - Zachodniopomorski Portal Wędkarski

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments